McLaren F1

Samochód wyprodukowany przez McLaren Automotive. Pierwotnie poczęta przez Gordona Classicista przekonał Rona Dennisa, by zmierzył się z zewnętrzną stroną i nakłonił Saint Stevensa do określenia powierzchni samochodu. 31 proces 1998, to ustawienie dla najszybszego podróżującego samochodem w domenie, 240 mph (386 kmh). Począwszy od stycznia 2011 r. F1 jest łatwą, najszybszą drogą aspiracji, czyli samochód w ludzkości. Sprzedaż Endowment

Samochód ma wiele opatentowanych wzorów i technologii; był celowy i nie zawierał kompromisów w konstrukcji planu odręcznego opracowanego przez Gordona Murraya. Jest lekki i ma autora usprawnionego artefaktu, niż samoloty większości swoich nowych rywali i konkurentów, pomimo tego, że ma jednego założyciela stanu, niż większość pokrewnych samochodów sportowych, z oczyma użyteczności ustawionym w półpośrednim (i nieznacznie posuwistym ustawieniu siedzeń pasażerów zapewniającym fantastyczną wrażliwość dynamiczną ). Jest wyposażony w mocny silnik i jest nieco zwarty, ale nie do kwalifikacji, która zagraża łatwej obsłudze i konsoli. Zostało pomyślane jako praktyka w tworzeniu tego, czego oczekiwali jego projektanci, byłoby mądrym najdalszym podróżującym samochodem. Pomimo tego, że nie został zaprojektowany jako bar.

W 1994 r. AutoCar Country Car Storage wyraźnie pokazał w eksperymencie turystycznym dotyczącym F1: „McLaren F1 to najlepsza dynamiczna organizacja, która została jeszcze ułożona na potrzeby egzoterycznego tournee”. i że „F1 zostanie zapamiętany jako jedno z entuzjastycznych wydarzeń w historii samochodu, a może to być najszybszy samochód agencyjny produkcyjny, jaki zobaczą pracownicy koncernu”.

Pierwszy McLaren F1 sprowadzony do Stanów Zjednoczonych sprzedał się za imponującą sumę 15,62 miliona dolarów za pośrednictwem aukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *