Miejskie hatchbacki dla młodych kierowców

Hatchback Skoda CITIGO


Skoda Citigo od dawna należy do grona naszych najlepszych najlepszych samochodów. Jako kompletny pakiet dla początkujących kierowców, jest prawie nie do pokonania i ma wysoką ocenę dla kupującego po raz pierwszy. Jest to nie tylko ekonomiczny wybór spośród nowoczesnych silników benzynowych, ale niektóre modele również należą do grupy ubezpieczeniowej, co oznacza, że ​​jest to jeden z najtańszych samochodów dostępnych na rynku. Sądzimy również, że Citigo jest jednym z bardziej stylowych samochodów w swojej klasie, a jazda samochodem jest całkiem przyjemna. Podczas gdy Citigo ma takie same podstawy jak Volkswagen! i SEAT Mii, to najtańsza z tych trzech opcji zakupu, a stosunek wartości do ceny jest prawdopodobnie priorytetem dla osób kupujących pierwszy samochód. Zarówno VW, jak i SEAT są nadal godne uwagi, jeśli wolą wyglądać od Citigo

Ford Fiesta hatchback


Ford Fiesta to prawdziwa domowa nazwa i często znajduje się na szczycie listy bestsellerów. To niesamowity samochód do jazdy, a dzięki innowacyjności o nazwie MyKey jest to samochód, który rodzice mogą śmiało powierzyć młodszemu członkowi rodziny. Zasadniczo pozwala na nałożenie szeregu ustawień związanych z zachowaniem, takich jak maksymalna prędkość, przypomnienie o zapięciu pasów bezpieczeństwa, a nawet maksymalna głośność dla zestawu stereo. Ustawienia są kodowane do jednego klawisza, ale znormalizowane ustawienia przejmują, gdy używany jest inny klawisz. W ten sposób każdy członek rodziny może cieszyć się samochodem, który może być nieco droższy niż niektóre inne samochody z naszej listy, ale jest dużo bardziej przestronny i praktyczny niż wiele z nich. Oczywiście nie ma tak dużego standardowego wyposażenia jak w Hyundai i10, ale Fiesta jest o wiele wygodniejsza na autostradzie, a niektóre modele są równie tanie w prowadzeniu. Jedną z rzeczy, która się liczy w stosunku do Forda – szczególnie w porównaniu do Kias, Hyundaia i Toyotasa – jest bardzo średnia trzyletnia gwarancja na 60 000 mil, ale przy odrobinie szczęścia ta obawa będzie znacznie przeważona przez uśmiech, który może nałożyć na twoje Twarz.

Peugeot 208 hatchback


Peugeot 208 to najnowsza z długiej linii stylowych małych samochodów francuskiej marki. Jazda samochodem może nie być tak przyjemna jak Ford Fiesta, ale wygląda na wyszukaną w środku i na zewnątrz. Jest to także łatwy samochód – pakiet Peugeota „Just Add Fuel” zapewnia wszystko, czego potrzebujesz przez pierwsze trzy lata na drodze, w tym podatek drogowy, serwis i ubezpieczenie. Kierowcy poniżej 21 roku życia mogą potrzebować skrzyni telematyki zainstalowanej w samochodzie, aby zarejestrować nawyki jazdy, ale nie powinno to być uciążliwe, a bezpłatne ubezpieczenie stanowi ogromną oszczędność. Warto, bo 208 to bardzo wygodny samochód i jest wyposażony w wiele standardowych urządzeń. Podstawowy model benzynowy o pojemności 1,0 litra jest wystarczająco mocny dla osób używających samochodu w mieście i ma pojemność 65,7mpg. Najbardziej oszczędny model z silnikiem wysokoprężnym ma niewiarygodne 94,2 funty. Ogólnie rzecz biorąc, model 208 to świetnie wyglądający samochód i bardzo opłacalny sposób na podróż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *