Czy wybrać nowy samochód na początek?

Wybór i zakup pierwszego samochodu to rytuał przejścia tysięcy nowych kierowców każdego roku. Łatwo jest pomyśleć o gamie dostępnych opcji dostosowywania, łatwości, z jaką można sparować telefon i marzyć o nieograniczonej niezależności.

Łączność i indywidualizacja są na ustach każdego producenta samochodów, ale tak często koszt paliwa i ubezpieczenia, które są wyłącznikami. Dla wielu nowych kierowców, szczególnie młodych kierowców, koszt ubezpieczenia jest bardziej niepokojący niż cena samochodu.

Oznacza to, że producenci samochodów stają się coraz bardziej sprytni ze względu na sposób, w jaki sprzedają swoje samochody. Schematy takie jak Just Add Fuel firmy Peugeot oznaczają finansowe, ubezpieczeniowe i serwisowe koszty są łączone w jedną płatność.

Jeśli model z Twojej krótkiej listy najlepszych samochodów nie jest dostępny z tak zgrabną ofertą, musisz zrównoważyć różne rabaty od producentów i dealerów przy niskich kosztach ubezpieczenia.

Podatek drogowy jest teraz mniej ważny. Jeśli nie wybierzesz samochodu z napędem elektrycznym lub wodorowym, zapłacisz 140 funtów rocznie. Koszt benzyny lub oleju napędowego pozostaje jednak znaczny, podobnie jak koszty konserwacji.

To może wyglądać nieco przerażająco, dlatego przygotowaliśmy listę naszych ulubionych nowych samochodów dla kupujących po raz pierwszy. Wszystkie są tanie w zakupie i tanie w eksploatacji. Ale to nie znaczy, że są nudne; Te samochody oferują różnorodne możliwości dostosowywania, imponujące wrażenia kierowcy lub niezwykłą stylistykę i styl.

W większości przypadków będziesz także korzystać z takich funkcji, jak klimatyzacja, aluminiowe felgi i integracja smartfonów, umożliwiając strumieniowe przesyłanie muzyki. Dni małych samochodów, które mają niewiele cech, już dawno minęły.

Kolejną zaletą zakupu nowego samochodu jest to, że będzie wyposażony w najnowszy sprzęt bezpieczeństwa, w przypadku najgorszego – coś, co zapewni ogromny komfort rodzinom młodych i niedoświadczonych kierowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *