Yamaha Raptor 700

Nowa agresywna stylizacja sprawia, że ​​Raptor 700 wygląda groźniej niż w rzeczywistości. Potężny Raptor 700 jest gotowy do pracy, niezależnie od tego, czy miejscem docelowym są wydmy, szlaki czy szlak.
Zasilany przez nasz najsilniejszy silnik Raptor o dużej średnicy – 686 cm3 płynu chłodzonego cieczą, zasilanego wtryskiem paliwa. Silnik wytwarza duży moment obrotowy na biegu jałowym, przechodząc w gruby środek i monstrualny górny koniec.
Duża moc i lekkość, połączenie, które sprawia, że ​​każdy kierowca ATV zwraca uwagę, jest standardem w Raptorze 700, z hybrydową stalową ramą aluminiową i aluminiową ramą Controlled-Fill oraz wahaczem z lanego aluminium, które tworzą super mocną strukturę i najlżejszy ATV w swojej klasie.

Grube, wygodne siedzenie zapewnia doskonały komfort, podczas gdy podwójna przeciwwaga, elektryczny rozruch i rewers zapewniają porządek i cywilizację w razie potrzeby, ale kiedy przychodzi czas na pociągnięcie spustu, Raptor 700 o dużym wylocie stoi wysoko.

Inspirowana YFZ obsługa Raptora 700 jest niesamowita, ponieważ pozwala na ekstremalne doznania w czasie jazdy po lesie. Dzięki 9,1 cali przedniego skoku i 10,1 cali na zewnątrz szlak wypływa płynnie, podczas gdy jeździec utrzymuje wszystko pod kontrolą. Dzięki połączeniu mocy, solidnego prowadzenia i doskonałego zawieszenia maszyna musi być doświadczona, aby można ją było w pełni docenić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *